Zástěry a nákrčníky

Nové produkty
V současnosti nabízíme široký sortiment superlehkých zástěr a kabátů, což uvítají všichni, kteří vědí, co znamená stát u RTG stolu ve staré, nepohodlné zástěře, poskytující sice dobrou ochranu, ale nemilosrdně ničící páteř a klouby, díky své enormní váze. 

Inovace, pohodlí
U našich výrobků jsme zvýšili jejich pohodlnost a podporu při držení těla. Všechny zástěry mají vycpávky kdekoliv to jejich design dovoluje, mnoho z nich je vybaveno podpůrným lumbálním pásem (WSB). Tento pás, pokud je správně používán, slouží k rozdělení hmotnosti zástěry mezi ramena a boky a také poskytuje přídavnou oporu zádům v jejich lumbální části. Na zástěrách mohou na přání být zhotoveny kapsičky na dozimetr, odpadá tedy připevňování spínacím špendlíkem. Samozřejmostí je i vybavení zástěr jmenovkou, názvem pracoviště, či jiným textem, případně si lze vybrat ze škály identifikačních grafických výšivek.

Velikosti
Přestože jsou ženské a mužské tělo tolik odlišné, řada výrobců to při výrobě ochranných zástěr nebere v úvahu. Nikoliv však SFS, kde každá velikost má své pánské a dámské provedení, aby Vám zástěra co nejlépe sedla.
Pokud si svou zástěru či kabát nevyberete v rámci standardních velikostí, zhotovíme Vám je na přání přesně na míru. 

Materiály
Zástěry a kabáty se skládají z vnitřní nylonové prodyšné vrstvy, uvnitř je skladba olovnatých vinylových fólií, podle požadovaného stínění a vnější povrch tvoří buď jednobarevný, nebo dekorovaný PVC omyvatelný materiál.

Stínění
Standardně dodáváme zástěry se stíněním 0,5 LE, kabáty pak s 0,5 LE vpředu a 0,25 LE vzadu. Na přání lze tyto hodnoty snížit na 0,35 LE a 0,25 LE. Naopak je možno stínění i zvýšit. 

Opravy
zajišťujeme záruční i pozáruční opravy zástěr, kabátů a límců, včetně dodatečných úprav v případě, že je to technicky možné.