BOHEMIA MEDICAL s.r.o.

Jsme obchodní společnost specializovaná na distribuci zdravotnických prostředků určených do rukou lékařů specialistů pro minimálně invazivní diagnostické a terapeutické výkony a pro chirurgické obory. Našimi odběrateli jsou typicky nemocniční zařízení, zejména ta poskytující vysoce specializovanou péči v oborech jako jsou invazivní kardiologie, intervenční radiologie, neuroradiologie a angiologie, chirurgické obory, gastroenterologie, hematologie.

Naším posláním je aktivně napomáhat k tomu, aby se inovativní a špičkové techniky a prostředky dostaly k českým pacientům skrze ruce erudovaných a šikovných lékařů v co nejkratším čase po jejich schválení a uvolnění pro evropský trh, a to navzdory tomu, že náš trh svou velikostí a byrokratičností nepatří mezi ty, na něž by výrobci chvátali nabídnout plody svého výzkumu a vývoje mezi prvními.

Zastupujeme přes tucet výrobců zdravotnických prostředků ze 4 kontinentů, jejichž výrobky se často vzájemně doplňují a umožňují tak našim zákazníkům nabídnout výběr z širokého a hlubokého portfolia výrobků. Většina reprezentací má formu výhradního zastoupení pro ČR případně i SR.

Jsme kolektiv positivně naladěných pracovitých lidí, které baví zásobovat špičkové lékaře a jejich pacienty v předních českých nemocničních zařízeních inovativními a minimálně invazivními zdravotnickými prostředky, které pomáhají posouvat medicínu mílovými kroky dál a dál.